×

Finonet oferuje płatności online

Finonet oferuje płatności online

Finonet oferuje płatności online

Finonet posiada w swojej ofercie innowacyjne systemy płatności internetowych. Dzięki tym rozwiązaniom z łatwością dopasujesz ofertę do swoich potrzeb. Właścicielem serwisu jest Klik-24 Sp. z o.o., firma z bogatym doświadczeniem w sektorze FinTech. Zarząd spółki stawia na zaawansowane rozwiązania płatnicze, pozwalające w łatwy i prosty sposób na sfinalizowanie transakcji walutowych.

Hisoria Finonet

Klik-24 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, działa na rynku polskim od 2020 roku. Cechą wyróżniającą Spółkę na tle rynku jest charakter prowadzonej działalności, świadcząc krajowe przekazy pieniężne online. Klienci serwisu doceniają oferowane im nowoczesne rozwiązania, co znajduje potwierdzenie w dynamicznym wzroście liczby użytkowników. Dnia 12 lutego 2021r. Spółka została wpisana do rejestru Małych Instytucji Płatniczych przez Komisję Nadzoru Finansowego w Polsce (KNF) pod numerem MIP93/2021. Od początku działalności zbudowali zespół składający się zarówno z osób o bogatym doświadczeniu w branży finansowej, jak i ekspertów IT, którzy stale pracują nad rozwojem technologicznym platformy. Po otrzymaniu licencję MIP, Finonet uruchomił pierwsze płatności online w maju 2021 roku.

Misja Finonet? 

Prezesem zarządu jest Dariusz Kasperowicz, który kieruje pracami Spółki i posiada wysokie kompetencje wynikające z wykształcenia oraz wiedzy nabytej w trakcie szkoleń, a także wieloletniego doświadczenia. Jako osoba o nieskazitelnej reputacji daje rękojmię należytego wykonywania powierzonych obowiązków. Swoją misję kreuje w następujący sposób:

Naszą misją jest pomóc Ci uporać się ze światem finansów i wysokimi opłatami za przekazy pieniężne. Bez ukrytych kosztów w jasny i bezpośredni sposób.

Spółka stworzyła produkty finansowe, które będą alternatywą dla standardowych produktów bankowych. Finonet opiera swoją działalność na jasno określonych zasadach i priorytetach. Stawia na prostotę i szybkość usługi oraz dopasowanie oferty do potrzeb klienta. Misja, która została postawiona w pierwszych dniach działania firmy, nadal jest aktualna. Osiągnięte wyniki oraz działania potwierdzają, iż wprowadzane rozwiązania przynoszą oczekiwane rezultaty i stanowią stabilne fundamenty do dalszego bezpiecznego rozwoju. Świadczą o pozytywne opinie Klientów Spółki.

Usługi Finonet

Finonet tworzy usługi finansowe skrojone na miarę XXI wieku, dostosowane do kanałów dystrybucji, w których są dostępne. Za sukcesem tej marek stoi przede wszystkim otwartość na nowe pomysły, a także wieloletnie doświadczenie całego zespołu na rynku usług płatniczych. Usługi Finonet zostały stworzone z myślą o danym kanale oraz Klientach tam występujących. Spółka stawia na transparentność usług oraz elastyczne podejście w budowaniu relacji biznesowych. Rynek produktów bankowych zmienia się w dynamicznym tempie, w szczególności pod względem płatności online. Dlatego Finonet przykłada do tego ogromną wartość, aby ich usługi nadążały za zmieniającą się rzeczywistością.